Укр / 

Про нас

Товариство з додатковою відповідальністю «М'ясокомбінат «Ятрань» - один із лідерів підприємств української харчової промисловості.
Наша мета – відповідність якості ковбасної та м'ясної продукції найвищим світовим стандартам.
Ми постійно вдосконалюємось і прагнемо, щоб наша продукція викликала довіру, повагу і симпатію у наших споживачів.

ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» сьогодні – це розвинуте підприємство м’ясопереробної галузі з повним циклом переробки, що має в своїй структурі заготівельну дільницю, цех первинної переробки ВРХ та свиней, холодильник, два ковбасних цеха, пельменний та рибний цех, роботу виробництва забезпечує механічна, енергетична, транспортна дільниця та сучасні котельна та компресорний цех.

Реалізацію продукції забезпечують відділ збуту з регіональними підрозділами у м. Києві, Кривому Розі, Харкові, Дніпропетровську, Одесі та фірмова торгівля в м. Кропивницькому, Кривому Розі.

Всі сьогоднішні досягнення це кропітка праця чисельного колективу, який за останні роки збільшився і сьогодні налічує 2025 робітників. Кадровий потенціал загалом і кожен робітник зокрема, це основа стабільної роботи і розвитку. І протягом всієї історії підприємства робота колективу відмічалася державою:
в 1998 р. – нагородження підприємства Почесною грамотою Кабінету Міністрів України; а серед членів колективу та ветеранів 7 робітників було нагороджено орденами, 4 – медалями, а 6 робітників мають звання Заслуженого працівника сільського господарства та промисловості.